1310nm ghap 1490nm ghap 1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon-olt-onu-transceiver Lc sfp sx-

1310nm ghap 1490nm ghap 1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon-olt-onu-transceiver Lc sfp sx-

1、product Introduction: sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

Function

1、product Introduction:sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

chut lulajpu'bogh sgmii sfp applications 100base-fx, ghaH qach-neH phy jan sgmii interface Qutlh.

transceiver capabilities Del Hol serial id De' Compatible je sfp msa.

Hol interfaces, manufacturer je latlh De'. De' laH naw' host luch

via 2-wire serial cmos eeprom protocol. vISangchu'Qo'chugh De', nuqneH refer sfp multi-Hal

agreement (msa). sgmi sfp transceivers 100base-fx mach chenmoH-Factor pluggable (sfp) nom

ethernet Interface Converter Gigabit sfp rut mutlha'taH.

2、product Parameter:sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

·upto20kmtransmissionwithsmfatleast

· qach-inphysupportingsgmiiinterface

· supportmorelinkstatusmonitor, suchas

· crc,packagecounterandfarendfaultindication(fefi)

· single3.3vpowersupplyandttllogicinterface

· compliantwithsfpmsapackagewithduplexlcconnector

· standardserialidinformationcompliantwithsfpmsa

· [taH operatingcasetemperaturestandard:0 ~ + 70candindustrial:-40_c ~ +85_c

4、 Duj 'ej chavmoH:sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

1) yIDIl:

2 shipping:

3) chavmoH:

5、 Recommendations:sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

1) SFP 100 M 1 G

2) 4 G SFP

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) sfp csfp compact

6)BIDI SFP SDHSONET

description
chut lulajpu'bogh 10 gigabit sfp + transceiver Daqvo' 'ej optical De' Hev rIn MMF ghap smf.
sfp + bobcho' electrical interface sfi electrical specifications compliant. impedance differential, qaStaHvIS 100 Ohms output je receiver input QotchoHpu'. De' tlhegh internally ac coupled. differential termination DuHIvDI' 'ej differential common mode conversion laHlIj signal termination 'eS emi 'ej reduce bobcho'. motlh Qap sfi rIn 200 mm Dub fr4 Hap 'u' pagh Da'elDI' vIHtaHbogh 150mmof Hol fr4 ghaH wa' connector.
feature
• optical interface compliant ieee 802.3ae
• electrical interface compliant sff-8431
tuj • Pluggable
• 'eS HoS consumption
• Hoch-baS housing yIqaw emi nIv
pat encryption De' ngevwI' neH transceiver chaw' customer • firmware 'Itlh
ghu'vetlh rut mutlha'taH veb matay'DI' bandwidth 'ej enables • cost vaQ sfp + taS.
application
• 10gbase DeSDu' 10.3125gbps
• 10gbase DeSDu' 9.953gbps
• links optical latlh

ra' De'

'ay' Qo'

De' Rate

chuq

wavelength

output HoS
(dbm)

receiver Sensitivity
(dbm)

DDMI

fpp-859-s3xd

10gbps

300 m

850nm vscel

-6~-1

<-10, 'EMDAQ

Y

fpp-319-10xd

10gbps

10 km

1310nm dfb

-6~-1

<-15, 'EMDAQ

Y

fpp-319-l4xd

10gbps

40 km

1310nm dfb

-1~4

<-15.8, 'EMDAQ

Y

fpp-559-40xd

10gbps

40 km

1550nm eml

-1~4

<-15.8, 'EMDAQ

Y

fpp-559-80xd

10gbps

80 km

1550nm eml

0~5

<-23, APD

Y

PDF
sfp + Transceiver

description
gepon olt Transceiver fetx-493133 x-excd De' rate typical 1.25 gbps gepon olt application Qutlh jen yIqaw bobcho' je sfp package woDDI' 20 km transmission chuq, itand vIlopQo' jay' 39 tI chut lulajpu'bogh s qep je ieee std 802.3ah™-2004 1000base-px20. sc rececptacle.
feature
• bi-Directional sfp Vas Mode Transceiver
• sc Receptacle
• compliant ieee std 802.3ah™-2004
• 1490nm taH-mode 1.25gbps QotchoHpu' dfb 'uD
• 1310nm burst mode 1.25gbps receiver apd-tia
• digital diagnostic interface compliant sff-8472 v9.4
/output input • lvpecl compatible De'
• mode Hev signal HoS indication (rssi) output taH
• bIr mIw wIje'laHbe'chugh vaj compliant rohs directive
• compliant telcordia (bellcore) gr-468-botlhDaq
20 km SIch • maximal
• case Hat: motlh: 0 70 ° [taH Qap
application
• gepon olt p2mp Application
• naw' Networks
• fiber juH, Curb, mIw'e' (fttx)

ra' De':

'ay' Qo'

De' Rate

yuQmeyDaq
network
application

wavelength

output HoS
(dbm)

receiver
sensitivity
(dbm)

DDMI

FETP-493133 P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

description
gepon onu Transceiver feuf-314933 x-excd De' rate typical 1.25 gbps gepon onu application Qutlh jen yIqaw bobcho' je sff package woDDI' 20 km transmission chuq, itand vIlopQo' jay' 39 tI chut lulajpu'bogh s qep je ieee std 802.3ah™-2004. sc rececptacle sc pigtail pagh optical interface.
feature
• bi-Directional sff Vas Mode Transceiver
• sc sc ghap pc Pigtail Receptacle pagh optional
• compliant ieee std 802.3ah™-2004
• 1310nm burst-mode 1.25gbps QotchoHpu' FP 'uD
• 1490nm taH-mode 1.25gbps receiver je 'emDaq
• digital diagnostic interface compliant sff-8472 v9.4
• digital Diagnostic monitoting external calibration
• bIr mIw wIje'laHbe'chugh vaj compliant rohs directive
• compliant telcordia (bellcore) gr-468-botlhDaq
20 km SIch • maximal
• case Hat: motlh: 0 70 ° [taH Qap
application
• ieee 802.3ah 1000base-px10, px20
• gepon onu p2mp Application
• burst mode application.
• fttx wdm Broadband naw'

ra' De':

'ay' Qo'

De' Rate

yuQmeyDaq Network
application

wavelength

output HoS

(dbm)

receiver

sensitivity

(dbm)

DDMI

FEUF-314933 P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 'EMDAQ

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933 P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 'EMDAQ

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 'EMDAQ

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 'EMDAQ

-1~4

<-24

Y

description
gpon onu Transceiver fguf-31493 x-x2cd jen yIqaw bobcho' 2 * 10 sff motlh asymetric De' Rate 1.244 gbps tx, 2.488 gbps rx gpon onu application Qutlh package woDDI' 20 km transmission chuq, itand vIlopQo' jay' 39 tI Vas mode fiber chut lulajpu'bogh s 'ej pa' optical network terminal itu-rut g.984.2 Segh b + pagh itu-rut g.984.2 Segh c+ lo'. sc rececptacle sc pigtail pagh optical interface.
feature
• bi-Directional sff Vas Mode Transceiver
• sc sc ghap pc Pigtail Receptacle pagh optional
• compliant je itu-rut g.984.2 Segh [taH +, pagh itu-rut g.984.2 Segh [taH +
• compliant sff msa-2000
• digital diagnostic interface compliant sff-8472 v10.3
• digital Diagnostic monitoting external calibration
• lvpecl Differential De' Inputs cml De' Outputs je
SeH Burst • lvttl Signal Detection Output lvttl 'ej
• compliant telcordia (bellcore) gr-468-botlhDaq
Mode QotchoHpu' 1490 nm taH Mode Receiver 'ej Burst • 1310 nm
• 1.244 gbps dfb 'uD Diode, Receiver gbps apd-tia 2.488
• tssi, tx_sd Qap optional
20 km SIch • maximal
• case Hat: motlh: 0 70 ° [taH Qap
application
• bIr mIw wIje'laHbe'chugh vaj gpon onu p2mp applications

ra' De'

'ay' Qo'

De' Rate

yuQmeyDaq
network
application

wavelength

output
ngup
(dbm)

receiver
sensitivity
(dbm)

DDMI

FGUF-314935 P-B2CD

1.25G/2.5G

Segh b +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935 P-C2CD

1.25G/2.5G

Segh [taH +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Segh b +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Segh [taH +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

description
gpon olt Transceiver fgtx-49313 x-x2cd, asymetric De' Rate 2.488gbps tx, 1.244gbps Qutlh motlh jen yIqaw bobcho' je sfp package rx gpon olt application Da'elDI' 20 km transmission chuq, Vas mode fiber chut lulajpu'bogh je lo' neH optical network terminal itu-rut g.984.2 Segh b + pagh itu-rut g.984.2 Segh c+ 'oH. sc rececptacle.
feature
• bi-Directional sfp Vas Mode Transceiver
• tuj-pluggable je, sc Receptacle smf
• compliant itu-rut g.984.2
• compliant sfp msa rohs je
• digital diagnostic interface compliant sff-8472 v9.4
output 'ej QuQ lvttl compatible baS detect • burst mode signal.
• burst mode Hev signal HoS indication output
• compliant telcordia (bellcore) gr-468-botlhDaq
• 1490 nm taH Mode QotchoHpu' dfb 'uD
Mode Receiver je apd-tia Burst • 1310 nm
20 km SIch • maximal
• case Hat: motlh: 0 70 ° [taH Qap
application
• bIr mIw wIje'laHbe'chugh vaj gpon olt p2mp applications
• naw' Network
• fiber juH, Curb, mIw'e'

ra' De':

'ay' Qo'

De' Rate

yuQmeyDaq Network
application

wavelength

output HoS

(dbm)

receiver

sensitivity

(dbm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Segh b +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Segh [taH +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known je largest manufacturers 1310nm ghap 1490nm ghap 1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon-olt-onu-transceiver lc sfp sx-jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej pov chavmoH wa'. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: 1310nm ghap 1490nm ghap 1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon-olt-onu-transceiver lc sfp sx-manufacturers, laSvargh, chenmoH qaStaHvIS jungwoq, laHlIj, 'eS 'ay', qutlh
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop