10gbase lr X 2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 m, 10 km 40 km, 220 m dom sfp Lc Hr Transceiver mux demux bobcho'

10gbase lr X 2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 m, 10 km 40 km, 220 m dom sfp Lc Hr Transceiver mux demux bobcho'

10gbase-lrm x_2 Transceiver (MMF, QInvam 1310nm, 220 m, sc, dom) Product Details oem & tIgh qoch Sar qo' Segh

Function

10gbase-lrm x_2 Transceiver (MMF, QInvam 1310nm, 220 m, sc, dom)

product Details

'ay' mI'

X_2-10GSR-31

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

X_2

max De' Rate

10gbps

wavelength

1310nm

max cable chuq

220 m

interface

sc duplex

optical 'ay'

FP 1310nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-6.5 ~-0.5dbm

receiver Sensitivity

andlt; -14.4dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000

oem andamp; tIgh

qoch Sar qo' Segh oem manufacturers rIn 8 DIS, sopofiber customize 'ej cost-effective taS jen laHlIj DuHIvDI' Hoch nIS 'ej specifications optical chut lulajpu'bogh, chut lulajpu'bogh Mechanical, printed circuit tIj ((pcb)) layout 'ej Electrical chut lulajpu'bogh, Software andamp DaH nobvam laH; firmware chut lulajpu'bogh, integrate rIp, Specific per, etc. jer DIlmeH 'ej favorable customer feedback, Sach tlhoS tam wabvetlh across qo' 'ej moj Dev provider optical QumpIn industry sopofiber. vaj Daj qaStaHvIS products, nuqneH Hot tlhab maHvaD contact.

packaging andamp; per

beQDaq ngeD 'ej vIngIl protected transceiver per 'ej ghItlh package bysopofiberas default. customize per package pagh taS lupoQ je request.

10gbase-lr x_2 Transceiver (smf, 1310nm, 10 Km, sc, dom)

product Details

'ay' mI'

X_2-10GLR-31

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

X_2

max De' Rate

10gbps

wavelength

1310nm

max cable chuq

10 km

interface

sc duplex

optical 'ay'

dfb 1310nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-8.2 ~ 0.5dbm

receiver Sensitivity

andlt; -14.4dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-lr xfp Transceiver (smf, QInvam 1310nm 10 km,, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

XFP-10GLR-31

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

XFP

max De' Rate

10gbps

wavelength

1310nm

max cable chuq

10 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

dfb 1310nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-6 ~ 0dbm

receiver Sensitivity

andlt;-14.5dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-er xfp Transceiver (smf, QInvam 1550nm 40 km,, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

XFP-10GER-55

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

XFP

max De' Rate

10gbps

wavelength

1550nm

max cable chuq

40 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

eml 1550nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

0 ~ 4dbm

receiver Sensitivity

andlt;-16dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-sr xfp Transceiver (MMF, QInvam 850nm, 300 m, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

XFP-10GSR-85

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

XFP

max De' Rate

10gbps

wavelength

850nm

max cable chuq

300 m om3 MMF rIn

interface

lc duplex

optical 'ay'

vcsel 850nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-3.5 ~ 5.3dbm

receiver Sensitivity

andlt;-13dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000



leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known je largest manufacturers 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 m, 10 km, 40 km, 220 m wa' dom sfp lc hr transceiver mux demux bobcho' jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej pov chavmoH. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 m, 10 km, 40 km, 220 m dom sfp lc hr transceiver mux demux bobcho' manufacturers, laSvargh chenmoH qaStaHvIS jungwoq, laHlIj 'eS 'ay', qutlh,
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop